خانه / درباره اصول

درباره اصول

● فرد مورد نظر به شما پیام نمیدهد؟زنگ نمیزند؟ و رفتارهای گرم و سردی دارد؟
● تصمیم دارید با یک دوست یا همکار رابطه جدی را ایجاد کنید می خواهید بدانید او نیز تمایل به چنین ارتباطی دارد؟
● در روابط گذشته خود اشتباهات زیادی داشته اید الان تصمیم دارید جبران کنید؟
● میخواهید بدانید مشکل از کجاست که فرد مورد نظرتان از شما دور شده؟
● آیا فرد مورد نظر قصد ازدواج دارد و یا شما دارید وقت خود را تلف می کنید؟
● فرد مورد نظرتان ابراز می کند که در این رابطه گیج شده؟
● میترسید که به رابطه بی نتیجه تان خاتمه دهید و برای همیشه تنها بمانید؟
و ….
اگر اینها سئوالات شما هستند پاسخ را طبق اصول از ما بشنوید!

اصول چیست؟

هدف از اصول اینست که شخص مناسب، تحت تاثیر از رفتار شما، برای به دست آوردن تان تلاش کند. به زبان ساده، ما در مورد تلاش شما برای موفقیت صحبت می کنیم! اصول را پیروی کنید و نه تنها او با شما ازدواج خواهد کرد بلکه برای همیشه احساس دیوانه واری نسبت به شما خواهد داشت! آنچه که ما به شما قول می دهیم یک ازدواج واقعی بسیار شاد تا ابد خواهد بود. اگر از اصول پیروی کنید، می توانید با خیال آسوده مطمئن باشید که شوهرتان با شما مثل یک ملکه رفتار خواهد کرد، حتی زمانی که از دست شما ناراحت است. شما آنقدر برای او با ارزش شده اید که هرگز سطحی به شما نگاه نمی کند. بر خلاف آن، بطور پیوسته به شما فکر خواهد کرد. او بهترین دوست شما خواهد بود، و مرد آهنین شما در سخت ترین شرایط خواهد بود. حتی اگر مشکلات تان را با او شریک نشوید، قطعا او خواهد رنجید. او همیشه برای شما آمادگی خواهد داشت.

سخن نویسنده

زمانی که تصمیم گرفتیم این کتاب را تدوین کنیم می دانستیم که پیام مهمی برای به اشتراک گذاشتن خواهیم داشت. با چشم خودمان بارها و بارها تاثیر اصول را در زندگی اطرافیان، دوستان، همکاران و خانواده دیده بودیم. زمانی که زنان برای بازگو کردن داستان موفقیت هایشان با ما تماس می گرفتند، مطمئن شدیم که باید این اصول به صورت یک کتاب در دسترس همه ی زنان قرار بگیرد. کتاب  زنی متفاوت با دیگران باشید، نه تنها پرفروش ترین کتاب سال شد بلکه به یک پدیده مهم در سرتاسر جهان تبدیل شد. در واقع این کتاب به این دلیل محبوب شد که توانست به یک دستاورد فرهنگی برجسته تبدیل شود. در بسیاری از برنامه های تلویزیونی در سراسر جهان معرفی شد و همه جا از آن صحبت می شد! چرا همه توجهات به سمت این کتاب جلب شد، در حالی که تعداد بیشماری کتاب در مورد روابط مردان و زنان در بازار وجود دارد؟ پاسخ ساده است، زیرا اصول تاثیر گذار بوده اند!

هدف ما از نوشتن اصول این بود که به زنان کمک کنیم عزت نفس و ازدواج مناسبی داشته باشند.  آنچه بیشتر برای ما ارزش داشت این بود که می دیدیم زنان با هر سن و سال و هر سبک زندگی از اصول استفاده میکنند تا بتوانند خودشان را دوست بدارند و مرد مناسب برای ازدواج را پیدا کنند. زنان از وجود این کتاب خرسند هستند.”آرزو میکنم ده سال پیش در مورد اصول اطلاع داشتم” این جمله ای است که مکررا از زنان می شنویم. یکی از طرفداران اصول نوشته بود “این کتاب باید در دسترس همه ی زنان در سراسر جهان قرار بگیرد”. این کتاب تنها مناسب یک دختر 20 ساله یا یک زن در دهه ی 30 نمی باشد بلکه برای مادران، مادربزرگ ها نیز کاربرد دارد.” مادری برای ما نوشته بود “دخترم به حرف من توجه نمی کند امیدوارم کتاب شما بر او تاثیر داشته باشد” مادر دیگری به ما گفت که این کتاب را بعد از خواندن به دخترش و دوست دخترش هدیه داده است. در حالی که خواننده های بسیاری در مورد توصیه های اصول از ما تشکر می کردند، بسیاری دیگر در مورد جزئیات بیشتر درباره مشکلات و موقعیت های متفاوت در آشنایی از ما سئوال می پرسیدند.  برای مثال اصول در مورد روابط راه دور، آشنایی با افراد مشهور، روابط با همکار و تبدیل کردن یک رابطه معمولی به یک رابطه صحیح عاطفی و همینطور آشنایی های آنلاین و عناوین بسیار دیگر.

کتاب زنی متفاوت باشید

کتاب “زنی متفاوت باش” برای پاسخ به سئوالات شما در مورد روابط و شفاف سازی و بر طرف کردن آشفتگی ذهنی شما تدوین شده است. این کتاب حتی بین مشاورین و روانشناسان نیز محبوبیت پیدا کرده است. درست است که زمان و شرایط کاملا تغییر کرده است، اما زنان همچنان به این پیشنهادات احتیاج دارند. 👌👌👌

برخلاف دیگر کتاب ها و فلسفه بافی ها و مطالب تکراری و بی نتیجه که در عمل شدنی نیستند، این کتاب یک سری پیشنهادات اصولی و باید و نباید هایی را ارائه میکند که اگر طبق آن پیش بروید قطعا به فرد مناسب خواهید رسید.

من، یک زن، یک مادر و یک مترجم هستم و در مدت چاپ کتاب و مشاوره سعی کرده ام یک دوست خوب برای مراجعینم باشم.
بعد از خواندن کتاب تصمیم گرفتم آن را ترجمه کنم و تجربیات هزاران زن در سراسر دنیا و جمعبندی و نتیجه گیری نویسندگان آن را در اختیار شما قرار دهم.
این کتاب نتیجه جمع آوری نحوه برخوردها، رفتارها و باید و نباید هایی است که در طول سال ها خانم ها آن را انجام داده اند و نتیجه دلخواه و مناسب از آن دریافت کرده اند.
نویسندگان به این نتیجه رسیدند که روابط و ازدواج های مناسب شانسی نیستند و بر اساس یک سری اصول و قواعد به وجود می آیند.
بنابراین تک تک این اصول را گردآوری کردند و در قالب این کتاب ارائه دادند.
در کنار مطالعه کتاب استفاده از مشاوره را به شما توصیه میکنیم چرا که مطالب کتاب تنها یک آگاهی اولیه هستند و اجرای صحیح آن نیازمند تمرین و راهنمایی  می باشد.
این کتاب و مشاوره بر پایه اصول به شما کمک میکند مرد مناسب خود را بشناسید، عزت نفس پیدا کنید، در روابط نامناسب و طولانی سردرگم نشوید و از تکرار اشتباهات جلوگیری کنید. در طول بیش از ده سال همچنان جزو پرفروشترین کتاب های جهان بوده و بیش از بیست سال است میلیون ها زن در سراسر دنیا از این پیشنهادات بهره گرفته اند،
و
امروز ما میخواهیم اصول را به شما معرفی کنیم!

نویسنگادن:
شری اشنایدر
الن فاین

ترجمه: سارا فردرو
ویرایش محتوا: محسن فردرو

تمام حقوق استفاده و نشر مطالب، شیوه مشاوره و هر نوع کپی برداری از عناوین و اصول در اختیار موسسه مطالعات توسعه فرهنگی می باشد و در غیر اینصورت پیگرد قانونی دارد.